Bildiri Sistemi

Bildiri son gönderim tarihi : 13 Mayıs 2019’dur.

BİLDİRİ GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sempozyumda sadece sözel bildiriler kabul edilecektir.

Sempozyuma bildiri ile katılmak isteyenlerin bildiri özetlerini en geç 13 Mayıs 2019 tarihine kadar tsrmizmirsempozyumu.com sitesindeki online bildiri sistemi aracılığıyla göndermeleri gerekmektedir.

Bildiriler sadece web sitesi üzerinden ve bildiri sistemi kullanılarak gönderilebilir.

E-posta yada posta yoluyla gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sempozyumda sunulmak üzere gönderilen bildiriler bilimsel gelişmeye katkıda bulunacak özgün deneysel veya klinik çalışma yada ilginç olgu sunumları şeklinde olmalıdır.

Gönderilen çalışmaların bilimsel içeriğinden tümüyle çalışmanın yazarları sorumludur.

Yazım kuralları:

1. Araştırmacıların isimleri, araştırmanın yapıldığı kurum ve kent belirtilmelidir.

2. Yazar(lar)`ın Adı-Soyadı ve kurumları eksiksiz ve ünvan belirtilmeksizin yazılmalıdır.

3. Bildirinin başlığında kısaltma kullanılmamalıdır.

4. Bildiri özetleri sisteme; giriş ve amaç, gereç ve yöntem, bulgular, sonuç ve yorum, başlığında düzenlenmeli ve 500 kelimeyi aşmamalıdır.

5. Bildiriler ile ilgili tüm yazışmalar e-posta ile yapılacağından, online bildiri sistemine kayıt esnasında sürekli kullandığınız bir e-posta adresini belirtiniz.

6. Kabul edilen bildiriler hiçbir düzeltme ve değişiklik yapılmadan yayınlanacaktır. Sorumluluk yazarlara ait olacaktır.

7. Bildirilerin kabul edilmesi için bildiri sahibinin kongre kaydının olması gerekmektedir.

8. Bildiri gönderimi uygulaması ile kayıt ettiğiniz bildiri özetlerini mutlaka GÖNDER butonuna basarak göndermeniz gerekmektedir. Gönderilmemiş kayıtlı bildiriler bilimsel sekreterliğe iletilmeyecek ve değerlendirmeye alınmayacaktır.

9. Kabul edilen bildirilerin sunumu powerpoint formatında hazırlanmalı ve sunum süresi 8 dakikayı geçmeyecek şekilde olmalıdır.

10. Video bildirilerin süresi en az 3, en fazla 5 dk. olmalıdır. Tüm video bildiriler sisteme yüklenerek gönderilmelidir.

11. Sözel ve poster bildirilerde resim/tablo/grafik kabul edilmemektedir.