Sevgili Meslektaşlarımız,

Son üç yıldır her sene mayıs ayında TSRM olarak İzmir’de düzenlediğimiz ve gerek katılım olarak, gerekse içerik olarak bir kongre havasında geçen TSRM İzmir sempozyumlarından bir yenisi ile tekrar karşınızdayız.

Her yıl farklı bir konsept ile karşınıza çıkmaya çalıştığımız bu sempozyumlarda bu seneki sempozyum konseptimizi “Onkofertilite, Üremenin Korunması” olarak  olarak belirledik. Ayrıca geniş bir kitleye hitap ettiğimizin bilinciyle klinisyen ve embriyologlara yönelik çok güncel ve pratik bir seri kurslarımız olacak.

Kurslarımızı, öncelikle kadın doğumda gittikçe kendine daha çok yer bulan 3D-4D Ultrasonografi Kursu, SENATÜRK organizasyonu ile ortaklaşa “Meme Hastalıkları ve Jinekoloji” , aile hekimleri için “Erken Tanı ve Tarama Testleri Kursu”, ve klinik embriyologlar için de “Oosit Dondurma” kursları olarak belirledik.

Ayrıca Kadın doğum uzmanları için IVF ile ilgili kursumuz da bu toplantımızda bulunmakta.

Wyndham Grand İzmir Özdilek otelinde gerçekleşecek bu toplantıda tüm meslektaşlarımızı ve üreme sağlığı alanında çalışan tüm profesyonelleri ve bu alanda eğitimleri devam eden öğrencilerimizi de aramızda görmekten çok mutlu olacağız.

Hepinize en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık
TSRM Başkanı
Prof. Dr. Erbil Doğan
Sempozyum Başkanı